X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Informace Kočárky 2019, kočárky pro všechny maminky

Kočárky 2019, kočárky pro všechny maminky

Kočárky 2019

Co je ve světě kočárků 2019 nového?

Aktuální nabídka kočárků pro rok 2019

Zatímco samotná konstrukce kočárků se příliš dramaticky nezměnila, design podlehl módním trendům zrovna tak jako třeba nový styl oblékání.

Výrobci a designéři sází na pohodlí a váhu: kočárky 2019 jsou variabilní, bezpečné, dobře ovladatelné, lehké a také odpovídají rostoucím nárokům rodičů, kteří po narození dítěte nechtějí slevit ze svého dosavadního životního stylu a nároků na trávení volného času. Díky nepřebernému množství různých druhů kočárků a doplňků se již nebudou muset zříkat vycházek prakticky v jakémkoli terénu a počasí.

Plně funkční a designově zajímavé kočárky nabízí pohodlí jak dětem, tak i rodičům. Vybavení se neustále rozšiřuje: nepromokavé potahy, odolnější materiály, rafinovanější brzdy, síťka proti hmyzu - to jsou jen některé "maličkosti", které možná nehrají hlavní roli při výběru vhodného kočárku, ale zaručeně jim brzy přijdete na chuť.

Nafukovací kola a dokonalé odpružení patří k velmi příjemným vlastnostem moderních kočárků 2019, zrovna tak jako nastavení rukojeti, což oceníte zejména při sportovní vycházce v přírodě. Konstrukce kočárků je skutečně důmyslná, neboť dovoluje sejmout vaničku otočit ji proti směru jízdy nebo ji v případě potřeby nahradit autosedačkou.

Výběr kočárků je velmi rozmanitý. I když se ale rozhodnete pro vhodný typ kočárku, stále není vyhráno. Design je natolik různorodý, že je pro leckoho náročné přiklonit se k tomu, zda zvolit raději něžné, pastelové barvy, nebo naopak sáhnout po výraznějších, sytějších odstínech a vzorech.

Výběr vhodného kočárku neuspěchávejte. V první řadě si uvědomte, v jakém terénu budete převážně jezdit, zda preferujete procházky po městě či toulky přírodou. Stejně tak důležité je vědět, zda hluboký kočárek nahradíte po čase sportovním, případně golfovými holemi nebo jestli dáte rovnou přednost kočárku kombinovanému.

Tým abckocarky.cz

© 2020, ABC Kočárky – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek