X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Kočárky Kombinované kočárky Kočárkový set Hauck Pacific 4 Shop N Drive Set 2019

Kočárkový set Hauck Pacific 4 Shop N Drive Set 2019

Hauck Pacific 4 Shop N Drive Set 2019 kočárek 3v1

Cena s DPH 6 298 Kč Kód produktu 309155
Cena bez DPH 5 205 Kč Dostupnost 3-10 dnů

Detailní popis Kočárkový set Hauck Pacific 4 Shop N Drive Set 2019

Vysoce kvalitní a moderní design s diamantovým vzorem.

Ultralehký kočárek, potěší každou matku.

Jednoduché a skladné skládání podvozku jednou rukou.

 

 

 

Ultralehký

 

Kombinace tohoto lehkého kočárku s otočnými koly slibují velké potěšení z jízdy jak ve městě, tak i na venkově. Přední kola jsou otočná s aretací. Zadní kola jsou dostatečně velká. Rychlé a kompaktní složení zajistí, že se Pacific 4 vejde do jakéhokoli kufru. S jeho moderním diamantovým vzorem je Pacifik 4 hvězdou všude.

 

 

Hluboká Korba

Sportovní korba lze během chvilky přestavět na hlubokou korbu, takže kočárek lze používat od narození. V plyšové korbičce se Váš malý poklad cítí dobře od narození. Dětská vana je vybavena měkkou vložkou "matrací", která zajišťuje nejvyšší úroveň pohodlí. Později může být v kombinaci s nánožníkem použita ve sportovní korbě jako fusak.

 

 

Sportovní korba

 

Pokud váš malý poklad vyroste z hluboké korby můžete jí přeměnit na sportovní korbu. Lze nasadit po, nebo proti směru jízdy. Korba lze také polohovat ve 3 polohách jednou rukou.

Prostorná korba poskytuje dostatek místa dítěti minimálně do 3 let a to i v zimě s fusakem.

 

Autosedačka

Zero Plus 0+ lze použít od narození. V kombinaci s podvozkem vzniká šikovný systém Drive N Drive, který dokonale padne do nejužších obchodů. Díky patentovanému systému bočního nárazu a polstrovanému 3bodovému postroji zajistí Zero Plus optimální bezpečnost při každé jízdě v autě. Odnímatelná podložka hlavy a klín sedadla zabezpečují dítěti bezpečí. Na kočárek se nasazuje bez adaptérů.

 

Obsah balení

Kočárek obsahuje: podvozek, sportovní korbu přenastavitelnou na hlubokou, nánožník a matraci do hluboké korby (následně lze předělat na fusak), autosedačku.

© 2019, ABC Kočárky – všechna práva vyhrazena

Zajímavé odkazy | Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek