X
Produkt byl přidán do objednávky.
Úvod Proč nakoupit právě u nás?

Proč nakoupit na ABCkočárky?

Na trhu je jistě mnoho internetových obchodů s kočárky, autosedačkamidětským zbožím. Jak ale poznat, že nákupem na ABCkočárky neuděláte chybu?

Bezpečný obchod

Díky dlouholetým zkušenostem našeho týmu ABCkočárky nabízíme nejkvalitnější služby v rámci internetového obchodování. Našim cílem je spokojený zákazník, který se bude rád vracet.

Záruka kvalitního zboží

V našem obchodě je k prodeji pouze nové zboží, které dorazí k zákazníkovi v nerozbaleném stavu. Proto se u nás nestane, že pod záminkou slevy nakoupíte poškozené nebo už někým používané a vrácené zboží.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 3.500,- Kč získáváte dopravu zdarma. Domluvte se se svými známými a udělejte hromadnou objednávku - ušetříte za dopravu.

Za každou objednávku přispějeme nemocným dětem

Za každou přijatou objednávku na ABCkočárky přispějeme částkou 20,-Kč na dobročinné účely, zejména na pomoc postiženým dětem a dětem v nouzi. Jen díky Vám mohou mít snazší život. Děkujeme za pomoc.

Doručujeme na Slovensko

Tým ABCkočárky nemá problém přijímat a vyřizovat objednávky ze Slovenské republiky. Pro Slovenskou republiku platí stejné podmínky a ceny dopravy jako pro návštěvníky z ČR. Pro ceny zboží platí kurz 24,- CZK/EUR.

U nás nakoupíte i na splátky

Nemáte potřebnou hotovost a přitom se narození Vašeho dítěte rychle blíží? Nevadí! U nás můžete pořídit výbavičku na splátky

 Dárek zdarma

Ke každé objednávce od ABCkočárky.cz získáváte automaticky malou pozornost.

Jsme na Facebooku

Přidejte se k nám na Facebookuvyhrajte slevu pro Váš nákup. Každý týden losujeme jednoho fanouška, který získá 10% slevu pro svůj nákup na ABCkočárky.cz. Tak neváhejte a připojte se k nám!

© 2019, ABC Kočárky – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Mapa stránek