Počet položek: 0 0,- CZK

Bébécar

Již přes 50 let portugalský výrobce Bébécar buduje pověst v navrhování a výrobě jedinečných produktů a inovativní péči o děti. Vyrábí výrobky s vysokou úrovní kvality a s důrazem na bezpečnost. S využitím nejnovějších technologií jsou tyto výrobky zcela vyvinuty a vyrobeny v Evropě.

Kolekce je vytvořena s cílem poskytovat perfektní řešení pro potřeby dětí a jejich rodičů, je skutečným odrazem mnohaletého úsilí o dokonalost a vytváří její přirozenou eleganci. Díky intenzívní práci na vývoji, s důrazem na detail a vysoce kvalitní tkaniny, se výrobky Bébécar dostaly na samou špičku.

ELEGANTNÍ I SPORTOVNÍ VZHLED

Bébécar nabízí výběr kočárku elegantního i sportovního vzhledu. Několik typů osvědčených podvozků s různými variantami kol, pevných van vyrobených z jedinečných materiálů, autosedaček a dalšího příslušenství – to vše umožňuje rodiči vybrat si kočárek podle svých potřeb i potřeb dítěte. Lze bez nadsázky říci, že Bébécar vám umožňuje zapojit do volby kočárku vaši fantazii a tuto vaši představu následně realizovat.

Kočárky Bébécar jsou vyráběny s uchycením nástaveb s názvem „Easylock“. Dva body k uchycení a čtyři opěrné body zajišťují stabilitu nástaveb na podvozku a umožňují snadnou manipulaci.

Výrobce: Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
Bezpečnostní pásy do vany Kit SN-LA3, Bébécar
zádržný systém do vany Bébécar
Dostupnost: skladem v centrálním skladu
ks
Cena1 010,- CZK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace