Počet položek: 0 0,- CZK

I'Coo

Filozofie společnosti Hauck

Dáváme dítěti a vám pocit bezpečí!

 
Společnost Hauck se stará o blaho dětí celé generace už od roku 1921Jako rodičdáte dítěti péči, teplo a lásku - Hauck se stará o vše ostatníJsme tu pro vaše děti od dne narození až do věku mateřské školySdílíme vaše potěšení sledovat jak vaše dítě rosteBezpečnost a blaho vašeho dítěte je naší nejvyšší prioritou.

Naším cílem je uspokojit potřeby vás a vašich dětí, jak nejlépe umíme. To je důvod, proč jsme vyvinuli různorodýširoce založený program skládající se z několika produktových řadcož nám umožňuje splnit veškeré vaše přání a potřeby.

Historie společnosti Hauck

Skupina Hauck GmbH + Co KG, GmbH a Hauck i'coo UK Ltd. Je dnes lídrem na trhu kočárků a dětských výrobků. Ve firmě pracuje mnoho tvůrců na nových nápadech a produktech, které přesvědčí rodiče a potěší děti.

Naše dlouholeté zkušenosti nám pomahájí vyrobit a nabídnout vám ty nejlepší produkty, zároveň se snažíme aby naše produkty ve světě měli tu nejlepší pověst.

Kromě vlastní řady výrobků, nabízíme také produkty v licenci. A to zejména designy Esprit a Disney

Historie společnosti a výňatek našich úspěchu:

 

2009
Představen nový program segmentu,  ve spolupráci s partnery licence Disney jsme vyvinuli The Disney Dogs. Kolekce nabízí krásné a užitečné příslušenství pro malé i velké psy.

2008
Kapitáne Sharky program obohacuje kolekci kočárků  a hraček.

2007
Představena kolekce hraček značky Bella Beau.

2004
Značka TRAXX a Mini. MiniTRAXX rozšiřuje naš sortiment skútrů a tříkolek pro děti.

2002
Je založena dceřiná společnost i'coo GmbH. Tyto vysoce kvalitní kočárky a příslušenství jsou vyvinuty v Sonnenfeldu. Od té doby značka získala dobrou pověst po celém světě a i'coo ztělesňuje osobitý styl a nejnovější technologie.

 

 

 
1927

Felix Hauck zakládá firmu Hauck v Sonnenfeld (Horní Franky) jako košíkářký podnik.

Ve stejném roce se oběvili první výrobky vyvinuté ve spolupráci se značkou ESPRIT. Do dnešní doby, oba partneři úzce společně pracují a navrhují kočárky, kočárky pro panenky, doplňky do dětských  pokojů s cílem vytvořit produkty s unikátní designem ESPRIT a kvalitou Hauck.


1996

Jörg a Beatrice Feyler převzali společnost od svých rodičů. Firma nabízí širokou škálu výrobků od novorozenců až po batolata: kombinace kočárky, sourozenecké kočárky, sportovní kočárky, doplňky ke kočárům, nosítka, autosedačky, korby, houpací křesla, stoličky a hračky.

Brzy 1990

Sortiment rozšířen o panenky a kočárky pro panenky.

1989

První Disney licenční smlouva.

1970

Feyler Klaus přebírá společnost od své matky spolu s jeho manželkou Paula Feyler Anette.  Společnost nyní prodává cestovní postýlky a kočárky, které rychle získaly popularitu.

Od roku 1950

Paula Felix Hauck podporuje svou dceru v podnikání na poli vývoje a výroby oblečení pro děti. Ty se stávají velice rychle populární a nabídka se brzo rozšiřuje.  
Výrobce: Řadit podle:
Filtr dostupnosti
Položek na stranu: Zobrazení:
Výběru neodpovídá žádná položka

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace